Pakiety telewizji

Telewizja cyfrowa HD

  • Ponad 295 kanałów, w tym aż 178 w jakości HD!
  • Nagrywanie i zatrzymywanie TV (opcja dodatkowa)
  • Możliwość dopasowania dodatkowych pakietów tematycznych i premium do własnych potrzeb
  • Opcja Multiroom – telewizja w drugim pokoju
  • Przewodnik po programach EPG
  • Wideo na życzenie VOD
  • Znakomita oferta filmowa dla każdego w każdym wieku
  • Bogata oferta kanałów sportowych


Sprawdź również


Masz do wyboru aż dziewięć pakietów podstawowych:

 

Największy podstawowy pakiet. Zawiera 197 kanałów w tym 120 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Kosztuje 104,90 zł.

Pakiet zawiera 188 kanałów w tym 112 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Kosztuje 79,90 zł.

Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 175 kanałów w tym 100 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Kosztuje 59,90 zł.

Pakiet zawiera 139 najpopularniejszych kanałów w tym 80 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium poza pakietami Eleven HD oraz Canal+. Kosztuje 39,90 zł.
Pakiet Mini HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.

Pakiet zawiera 80 najpopularniejszych kanałów w tym 46 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium. Kosztuje 29,90 zł.
Pakiet Mikro HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom 2 sp. z o.o.

Najtańszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 48 najpopularniejszych kanałów w tym 24 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych. Kosztuje 19,90 zł.
Pakiet Start Plus HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom 2 sp. z o.o.

Pakiet zawiera 187 najpopularniejszych kanałów w tym 125 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Kosztuje 59,90 zł.

Pakiet zawiera 145 najpopularniejszych kanałów w tym 93 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Kosztuje 49,90 zł.

Pakiet zawiera 86 najpopularniejszych kanałów w tym 51 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Kosztuje 29,90 zł.