Pakiety telewizji

Telewizja cyfrowa HD

  • Ponad 316 kanałów, w tym aż 216 w jakości HD!
  • Nagrywanie i zatrzymywanie TV (opcja dodatkowa)
  • Możliwość dopasowania dodatkowych pakietów tematycznych i premium do własnych potrzeb
  • Opcja Multiroom – telewizja w drugim pokoju
  • Przewodnik po programach EPG
  • Wideo na życzenie VOD
  • Znakomita oferta filmowa dla każdego w każdym wieku
  • Bogata oferta kanałów sportowych


Sprawdź również


Masz do wyboru aż dziewięć pakietów podstawowych:

 

Największy podstawowy pakiet. Zawiera 189 kanałów w tym 127 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Kosztuje 104,90 zł.

Pakiet zawiera 180 kanałów w tym 118 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Kosztuje 79,90 zł.

Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 167 kanałów w tym 106 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Kosztuje 59,90 zł.

Pakiet zawiera 131 najpopularniejszych kanałów w tym 86 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium poza pakietami Eleven HD oraz Canal+. Kosztuje 39,90 zł.
Pakiet Mini HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.

Pakiet zawiera 81 najpopularniejszych kanałów w tym 57 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium. Kosztuje 29,90 zł.
Pakiet Mikro HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom 2 sp. z o.o.

Najtańszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 45 najpopularniejszych kanałów w tym 30 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych. Kosztuje 19,90 zł.
Pakiet Start Plus HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom 2 sp. z o.o.

Pakiet zawiera 184 najpopularniejszych kanałów w tym 139 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Kosztuje 59,90 zł.

Pakiet zawiera 142 najpopularniejszych kanałów w tym 107 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Kosztuje 49,90 zł.

Pakiet zawiera 83 najpopularniejszych kanałów w tym 63 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Kosztuje 29,90 zł.